Movies
Ratings
77
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 4.5
Best ChefRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5