Movies
Ratings
238
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.0
Land of the DeadRated ★ 2.5
Nobody from NowhereRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The MachinistRated ★ 4.5