Titles you rated
WickedRated ★ 2.5
CasanovaRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
RushmoreRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
AmélieRated ★ 4.0