Movies
Ratings
50
The NotebookRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0