Movies
Ratings
337
Schindler's ListRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.0
Sense and SensibilityRated ★ 2.0
Up Close & PersonalRated ★ 4.0
The Age of InnocenceRated ★ 3.0
Dangerous MindsRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.0
CocktailRated ★ 2.0
Bad Boys IIRated ★ 1.0