Titles you rated
Cast AwayRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Bloody TieRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5