Movies
Ratings
363
TranscendenceRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 2.0