Titles you rated
The Kissing BoothRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
The Kissing Booth 3Rated ★ 3.5
Hijra in BetweenRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0