Movies
Ratings
160
White House DownRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5- The CureRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0