Titles you rated
A Good YearRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
She's All ThatRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
A Time to KillRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0