Movies
Ratings
62
Sister ActRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Monster-in-LawRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0