Movies
Ratings
382
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 2.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5