Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
The OdysseyRated ★ 3.0
Glory RoadRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0