Titles you rated
Steel RainRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
LucyRated ★ 1.5