Titles you rated
The Book of EliRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5