Movies
Ratings
274
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 3.0