Titles you rated
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Girl by GirlRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 2.5
The DUFFRated ★ 4.0
Home Alone 4Rated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 4.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
BeanRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
Any Day NowRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0