Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0