Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 1.0