Movies
Ratings
113
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Cold MountainRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Winners & SinnersRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0