Titles you rated
Air DollRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 1.5
My BrotherRated ★ 2.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Hachi-koRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 3.0