Titles you rated
The Classified FileRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0