Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
HostageRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0