Movies
Ratings
1026
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
GeostormRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
RampageRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0