Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0