Movies
Ratings
325
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
DreddRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The Happy LifeRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Innocent ThingRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 2.5