Movies
Ratings
275
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
HowlingRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5