Movies
Ratings
95
The HelpRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
Swordsman III: The East Is RedRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0