Titles you rated
World War ZRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
WarcraftRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 0.5
PoseidonRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5