Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.5