Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Beauty WaterRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.0