Titles you rated
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 0.5
PainedRated ★ 1.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
You Are My PetRated ★ 1.0
Closer to HeavenRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
Infernal AffairsRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 1.5
Sister ActRated ★ 1.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
InsaneRated ★ 1.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 2.0
The SpiesRated ★ 1.5