Movies
Ratings
31
The Way HomeRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0