Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
DeceptionRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 4.5
Romantic DebtorsRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.5
AntzRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.0