Movies
Ratings
17
School of RockRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5