Movies
Ratings
81
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 2.5
WaterboysRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5