Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
MapadoRated ★ 2.0
FluRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0