Titles you rated
Warm BodiesRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5