Titles you rated
Primal FearRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 3.5
Pet SemataryRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0