Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Evil DeadRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
HostelRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5