Movies
Ratings
747
The Face ReaderRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
The MenuRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Treasure PlanetRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0