Titles you rated
Nowhere to HideRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Blood: The Last VampireRated ★ 2.5
White NightRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
CommitmentRated ★ 1.5
Three… ExtremesRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5