Movies
Ratings
635
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.5