Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
The Ides of MarchRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5