Titles you rated
American SniperRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.5