Titles you rated
The ChildeRated ★ 4.5
Her HobbyRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 4.0
We Are XRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
BasquiatRated ★ 3.5
A Late QuartetRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
EdmondRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5