Movies
Ratings
80
21Rated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 5.0
AbductionRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0