Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5