Movies
Ratings
51
The Lion KingRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
The KingRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 1.5
FlippedRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0- BlackRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Our Love StoryRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.0