Movies
Ratings
28
DevilRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0